Провадження НТЕ щодо погодження переобладнання ...

Алгоритм дій для оформлення переобладнання транспортного засобу (ТЗ)


1. Отримати в сервісному центрі (колишні МРЕВ) Акт огляду ТЗ та реєстраційних документів.Примітка: у разі переобладнання КТЗ для роботи на газовому моторному паливі та на альтернативних видах рідкого і газового палива Акт огляду ТЗ не потрібен.

2. Надати засобами зв’язку:

  • Поштова адреса: 03113, пр. Перемоги, 57, м. Київ
  • Факс: 044-201-08-36
  • Електронна адреса: zayava@insat.org.ua

  • Наступні документи:

  • Заявку
  • Копію зазначеного вище Акту огляду ТЗ та реєстраційних документів
  • Копію свідоцтва про реєстрацію ТЗ

Форма заявки для фізичних осіб:


Форма заявки для юридичних осіб:


Рекомендовані зразки надання документів:


Aбо:

3. 3ателефонувати не раніше наступного дня від надсилання документів (у разі поштового відправлення–за чотири – п’ять днів) за номерами: 455-69-42, 456-41-20, 201-08-62 та отримати інформацію щодо дійсного надходження комплекту документів, їх достатності, реєстраційного номера заявки та номера телефона особи (експерта) на яку покладений її розгляд.

Рекомендований час для спілкування з експертом з 9-00 до 12-00, 12-30 до 13-30 (у п’ятницю та передсвяткові дні до 13-00) та з 14-00 до 16-00.

Під час спілкування з експертом більш докладно пояснити в чому полягає переобладнання та, у разі необхідності, за його запитом надати додаткову інформацію ( фото, схеми, ескізи, копії документів тощо).

У разі з’ясування всіх питань експерт згідно прейскуранта визначає вартість оформлення Висновку науково-технічної експертизи щодо погодження можливості переобладнання ТЗ та надає платіжне доручення (квитанцію) на оплату для замовників – фізичних осіб, а для юридичних осіб – проект договору та акту передання-прийняття наданої науково-технічної послуги та рахунок-фактуру.

Термін надання зазначеного Висновку – до 10 робочих днів з часу підтвердження надходження коштів на рахунок ДП ”ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ”. В документі, що підтверджує оплату послуги, обов’язково має бути зазначений реєстраційний № заявки.

4. Висновок надсилається замовнику заказним листом або надається особисто власнику або довіреній особі.

Після отримання Висновку здійснюється переобладнання ТЗ у відповідності до зазначених в ньому вимог. Термін чинності Висновку згідно законодавства – 1 рік з дати його затвердження.

5. Після здійснення переобладнання власник ТЗ звертається в орган оцінки відповідності для отримання документа (сертифіката) про підтвердження відповідності переобладнаного ТЗ вимогам безпеки.

Перелік органів з оцінки відповідності знаходиться на сайті Національного агентства з акредитації України за посиланням https://naau.org.ua/reyestr-akreditovanix-oov/.

6. Висновок науково-технічної експертизи щодо погодження можливості переобладнання ТЗ та документ (сертифікат) про підтвердження відповідності переобладнаного ТЗ вимогам безпеки є підставою для перереєстрації ТЗ сервісним центром МВС.


На головну сторінкуОновлено 02.10.2020

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69