В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!


Наприкінці листопада з 20 по 24 листопада 2017 року відбувся останній навчальний семінар, запропонований Міністерством інфраструктури України в рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Twinning «Сприяння підвищенню безпеки перевезення небезпечних вантажів мультимодальним транспортом в Україні».

     Навчальний семінар відбувся за участю голови відділу безпеки судноплавства Франциска Хавьера Кастелло Рейса та керівника служби небезпечних вантажів Генерального директорату комерційного судноплавства Міністерства транспорту та громадських робіт Королівства Іспанія Мануеля Карлоса Бера у рамках Заходу С 5.7 проекту «Підготовка старших інструкторів, які навчатимуть інструкторів для інспекторів у кожній сфері транспорту. Інструкторський курс з IMDG, курс підготовки до навчання в секторі безперервної освіти (PTLLS), курс першої допомоги, пожежної безпеки, оцінка IMDG, курс інструктування з IMDG» (перевезення небезпечних вантажів морським транспортом).
     ДП «ДержавтотрансНДІпроект» був представлений заступником директора з наукової роботи Горпинюком А.В., завідувачем відділу безпеки на транспорті Хабутдіновим А.Р., вченим секретарем Назаренком М.Б, завідувачем відділу науково-методичного забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації персоналу автомобільного транспорту Кузьмич В.П., с.н.с відділу науково-методичного забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації персоналу автомобільного транспорту Даниловою Т.Г., завідувачем відділу вантажних перевезень Шум І.В., науковим співробітником відділу вантажних перевезень Єременком М.О.
     Міжнародні експерти ознайомили слухачів з міжнародними регламентами з перевезення небезпечних вантажів, що набули статусу обов’язкових для України згідно з Конвенцією СОЛАС-74 і з новими вимогами IMO до перевезення навалювальних, наливних та небезпечних вантажів з 2017 року. Були представлені міжнародні конвенції СОЛАС, МАРПОЛ, основні положення IMDG Кодексу, основні положення IMSBC Кодексу, Кодекси IGC, IBC та курси SafeSeaNet, Директива 2002/59, що регулює повідомлення про НВ. Експерти розповили про сферу їх застосування та основну нормативну базу з морського перевезення небезпечних вантажів, презентували короткий опис роботи SafeSeaNet та звітування про шкідливі речовини (Hazmat) у системі SafeSeaNet. Одною з найважливіших тем семінару стала доповідь про Єдине національне вікно.

     Слухачі почули дуже цікаві питання стосовно міжнародних документів щодо забезпечення безпеки судноплавства і охорони портів та портових об’єктів, інформацію, яка дозволяє знизити ризики перевезення небезпечних вантажів, під час проведення вантажних робіт та тимчасового зберігання вантажу. Експерти розповіли про систему підготовки суб’єктів господарювання , що надають послуги в сфері перевезення небезпечних вантажів до виконання основних вимог з порядку проведення міжнародних аудитів IMO та EMSA.
     Фахівці з транспорту набули практичні навички визначення основних вимог щодо організації морських перевезень небезпечних вантажів у ланцюгу з автомобільним та залізничним транспортом відповідно до міжнародних норм та стандартів.

На головну сторінкуОновлено 30.11.2017

Журнал


ПЕРЕДПЛАТА

Наші видання
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09

ПРОПОЗИЦІЯ

ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ