Новини

ДЕНЬ АВТОМОБІЛІСТА І ДОРОЖНИКА 2019

     25 жовтня з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника в актовій залі ДП «ДержавтотрансНДІпроект» відбулися урочистості.

     Анатолій Михайлович Редзюк, директор інституту, привітав усіх співробітників. Він нагадав, що вже майже 20 років як ДП «ДержавтотрансНДІпроект» за кодом КВЕД 72.19 «Дослідження і експериментальні розробки в сфері інших природничих і технічних наук» входить в ТОП кращих державних підприємств України. За результатами рейтингування підприємств України 2018 року ДП «ДержавтотрансНДІпроект» зайняло почесне перше місце у національній премії «ВИБІР КРАЇНИ 2019».

     З нагоди свята чимало працівників інституту отримали грамоти від Міністерства інфраструктури України та ДП «ДержавтотрансНДІпроект».

     Не забули привітати і колишніх працівників ДП «ДержавтотрансНДІпроект», а вони своєю чергою привітали інститут. Павло Порфирович Волков, колишній Міністр транспорту УРСР, радник директора ДП «ДержавтотрансНДІпроект», привітав колег з професійним святом по вайберу. Це додало позитиву зустрічі.

     Ніна Яківна Логвіна, у минулому головний економіст, завідувач планово-економічного відділу ДП «ДержавтотрансНДІпроект», що присвятила інституту багато років натхненної праці, завітала особисто та привітала колег.

     І, звісно, традиційно Олександр Михайлович Зорін, який пропрацював у ДП «ДержавтотрансНДІпроект» понад 40 років і пройшов шлях від інженера до завідувача відділу, продекламував власні вірші.

     На останок, святкової атмосфери додали спеціальні подарунки від профспілкового комітету ДП «ДержавтотрансНДІпроект».

     Керівництво та колектив ДП «ДержавтотрансНДІпроект» вітає усіх автомобілістів і дорожників з професійним святом. Бажаємо гарного настрою, наснаги та плідної праці!


На головну сторінкуОновлено 25.10.2019

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69