Новини

НОВИНИ З ЖЕНЕВИ

     У м. Женеві (Швейцарія) в з 15 до 18 жовтня 2019 року Групою експертів з питань Європейської угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (ЄУТР), та Робочою групою з автомобільного транспорту Європейської економічної комісії ООН проведено чергові засідання.

     Зазначені засідання відбулися під головуванням представника ДП «ДержавтотрансНДІпроект» заступника завідувача ЛДВПЕ Симоненка Романа Вікторовича.

     Учасники сесії Групи експертів ЄУТР розглянули застосування Угоди ЄУТР, Регламентів ЄС у зоні діяльності ЄУТР (165/2014, 561/2006 та 2016/799) т а обмінялися інформацією щодо використання цифрових та смарт-тахографів. Також, було розглянуто питання щодо Додатку 1С, як можливого для включення до ЄУТР, TACHOnet та приєднання до ЄУТР інших країн.

Представники секретаріату КВТ ЄЕК ООН та голова Робочої групи

     На засіданні Робочої групи з автомобільного транспорту розглянуто статуси різних угод і конвенцій у галузі транспорту, зокрема ЄУТР, Глобальної багатосторонньої угоди про міжнародні регулярні перевезення пасажирів міжміськими та міськими автобусами (ОмніБУС), Європейської Угоди про міжнародні автомагістралі (AGR), Конвенції про договір міжнародного дорожнього перевезення вантажів (CMR).

     Із матеріалами засідань можна ознайомитися на сайті ЄЕК ООН за посиланням: http://www.unece.org/trans/main/sc1/sc1.html


На головну сторінкуОновлено 18.10.2019

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69