Новини

ПРОЕКТ TWINNING: НАВЧАЛЬНА ПОЇЗДКА ДО ПОЛЬЩІ    Із 8 по 12 червня цього року ДП «ДержавтотрансНДІпроект» долучилося до проекту Twinning «Підтримка Міністерства інфраструктури України з питань підвищення безпеки комерційних автоперевезень». Його мета – ознайомити з європейським досвідом створення, впровадження, функціонування та подальшої якісної підтримки на підприємствах автомобільного транспорту системи управління безпекою дорожнього руху.Зустріч із Генеральним інспекторатом дорожнього транспорту Республіки Польща (GITD)


    У межах цього проекту відбулася навчальна поїздка до Польщі, в якій взяли участь працівники нашого інституту: Андрій Горпинюк, заступник директора з наукової роботи, та Арсеній Хабутдінов, завідувач відділу безпеки на транспорті. Загалом до робочої групи увійшли 8 чоловік з Мінінфраструктури України, Укртрансінспекції та ДП «ДержавторансНДІпроект». Протягом п’яти днів учасники делегації відвідали міста Варшаву, Торунь, Гданськ, Сулейовек. Польща була обрана як країна-член ЄС, в якій діє схожа система контролю за безпекою дорожнього руху.

    Робоча група взяла участь у заходах, організованих Генеральним інспекторатом дорожнього транспорту Республіки Польща (далі – GITD). Відвідала зустрічі з представниками: GITD, транспортних компаній «BSI Group», «Polski Bus», «Arriva», «TS TRANSPORT SERVICE», «DIREX», а також європейської організації «Euro Controle Route» (ECR).

    Протягом робочої поїздки учасники безпосередньо відвідали провідні підприємства галузі автоперевезень Польщі. Оговорили питання організації, стратегії та політики польських транспортних підприємств, реалії їх діяльності, аудиту й контролю за функціонуванням системи управління безпекою дорожнього руху.

    Після поїздки учасники робочої групи, зокрема працівники ДП «ДержавтотрансНДІпроект», визначили основні вектори розвитку національного законодавства відповідно до міжнародної законодавчої бази у сфері впровадження системи управління безпекою руху на автомобільному транспорті:
  1.     Прискорити роботи щодо прийняття та видання методом «Переклад» міжнародного стандарту ISO 39001 «Системи управління безпекою дорожнього руху (БДР). Вимоги та настанова із застосування (ISO 39001:2012, IDT)».
  2.     При підготовці проекту Закону України «Про приведення законодавства України у сфері автомобільного транспорту у відповідність з актами Європейського Союзу» передбачити норми щодо системи управління безпекою дорожнього руху на підприємствах автомобільного транспорту згідно з ISO 39001 «Системи управління безпекою дорожнього руху (БДР). Вимоги та настанова із застосування (ISO 39001:2012, IDT)».


На пункті дорожнього контролю
На головну сторінкуОновлено 22.06.2015

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69