Новини


З 21 по 27 травня в Україні проходить Тиждень безпеки дорожнього руху 2018


    У рамках Тижня безпеки на автомобільних дорогах загального користування державного значення проходитиме перевірка автомобільних доріг у межах навчальних закладів, шкіл, дитячих садків на їх відповідність схемам організації дорожнього руху; відновлення дорожніх знаків (інформаційних пано), зокрема, на ділянках наземних пішохідних переходів, розмітки, існуючого зовнішнього освітлення на дорогах; забезпечення видимості дорожніх знаків на автомобільних дорогах загального користування відповідно до встановлених норм.
    Під час Тижня відбудеться загальнонаціональна акція "Здай кров - врятуй життя". Всі бажаючі зможуть здати кров для лікування постраждалих у ДТП.
    Зокрема 22 травня пройшла науково-практична конференція «Розвиток національної політики у сфері безпеки дорожнього руху. Безпека транспортних засобів та їх експлуатації». ЇЇ організатором виступила Київська міжрегіональна філія ДП УКРНДІ МТ МОЗ України.
    Під час заходу фахівці та експерти з різних галузей обговорювали проблеми у сфері безпеки руху в країні. Зокрема, механізми реалізації державної політики з підвищення безпеки дорожнього руху в Україні; законодавчі перепони в забезпеченні безпеки дорожнього руху; сучасний стан надання медичної допомоги постраждалим при ДТП; шляхи впровадження в Україні сучасних технологій та світового успішного досвіду тощо.
    На конференції були присутні й представники з ДП «ДержавтотрансНДІпроект». Із доповіддю «Оцінювання стану безпеки дорожнього руху за визначеними показниками для досягнення цілей убезпечення дорожнього руху в Україні» виступив Андрій Горпинюк, заступник директора з наукової роботи. Доповідь на тему: «Перевірка придатності до експлуатації транспортних засобів відповідно до вимог законодавства ЄС та її вплив на безпеку дорожнього руху», презентував Федір Брегіда, зав. відділу дослідження нормативно-правового забезпечення у сфері технічної експлуатації ДТЗ. Євген Зелінський, зав. випроб. лабораторії «Технічна служба з випробувань ДТЗ», підготував доповідь «Вимоги до безпечності конструкції автобусів загального призначення».
    Детальніше програму конференції можна переглянути за посиланням.На головну сторінкуОновлено 22.05.2018

Журнал


ПЕРЕДПЛАТА

Наші видання
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09

ПРОПОЗИЦІЯ

ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ