Новини

ГАЗОБАЛОННЕ ОБЛАДНАННЯ: ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ТА МЕТОДИ КОНТРОЛЮ. СЕМІНАР    У вівторок, 21 липня, в ДП «ДержавтотрансНДІпроект» відбувся семінар на тему: «Вимоги безпеки до конструкції та технічного стану колісних транспортних засобів, двигуни яких працюють на газовому моторному паливі, та методи контролю». Для участі у семінарі, який проводили співробітники лабораторії дослідження використання палив та екології разом із відділом сертифікації послуг, були запрошені фахівці, що займаються переобладнанням колісних транспортних засобів (далі – КТЗ) на газобалонні.

    Семінар видався насиченим і цікавим. Учасники розглянули досить багато актуальних питань. Приміром, вимоги безпеки як до комплекту газобалонного обладнання, який встановлюється на КТЗ, так і до кожного з елементів комплекту; вимоги безпеки до конструкції КТЗ, в частині встановленого на нього комплекту газобалонного обладнання; детально розглянули особливості кріплення та монтування газових балонів, зокрема на КТЗ категорій О3 та О4 (на них зберігається та перевозиться стиснений природний газ, який використовується як моторне паливо для двигуна тягача); проблеми обсягів перевірки технічного стану газобалонних КТЗ під час проведення обов’язкового технічного контролю.

    Також на семінарі було роз’яснено порядок сертифікації послуг зі встановлення відповідності конструкції КТЗ вимогам, викладеним у дозволі на переобладнання та нормативних документах і підстави для переобладнання та перереєстрації газобалонних КТЗ.

    Далі, в лабораторії дослідження використання палив та екології, для слухачів семінару провели практичні заняття зі встановлення відповідності конструкції газобалонних КТЗ до зазначених вище вимог. По завершенню семінару (після перевірки знань) кожен з учасників отримав відповідне іменне посвідчення.    

На головну сторінкуОновлено 21.07.2015

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69