06-08 листопада 2017 року відбулися навчальні семінари


13-17 листопада 2017 року в Міністерстві інфраструктури України відбувся навчальний семінар за участю старшого інспектора автомобільного транспорту Республіка Польща Павла Хельмриха.
     Для фахівців ДП «ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ» кінець жовтня та початок листопада видалися плідними на міжнародні зустрічі. Зокрема, ще одна значуща подія у рамках Заходу В.6.2 «Підготовка персоналу з використання методології навчання і підготовки у якості кваліфікованих тренерів» (перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом) Компоненту В проекту Twinning, протягом 13-17 листопада 2017 року в Міністерстві інфраструктури України відбувся навчальний семінар за участю старшого інспектора автомобільного транспорту Республіка Польща Павла Хельмриха.
     З української сторони у навчальному семінарі взяли участь представники Мінінфраструктури, Державної служби України з безпеки на транспорті, Головного сервісного центру МВС та Національної поліції, які здійснюють контроль та нагляд за організацією безпечного дорожнього перевезення небезпечних вантажів, ДП «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут», а також підприємства та установи компетентні у цій сфері.

     ДП «ДержавтотрансНДІпроект» був представлений заступником директора з наукової роботи Горпинюком А.В., завідувачем відділу безпеки на транспорті Хабутдіновим А.Р., вченим секретарем Назаренком М.Б, завідувачем відділу науково-методичного забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації персоналу автомобільного транспорту Кузьмич В.П., с.н.с відділу науково-методичного забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації персоналу автомобільного транспорту Даниловою Т.Г., завідувачем відділу вантажних перевезень Шум І.В., інженером 1-катеорії відділу дослідження та нормативно-правового забезпечення у сфері технічного забезпечення Борщевським О.О., науковим співробітником відділу вантажних перевезень Єременком М.О.
     На семінарі учасники ознайомилися із законодавчими та нормативними ініціативами у сфері перевезень небезпечних вантажів країн Євросоюзу. Враховуючи вимоги міжнародних актів у сфері перевезення небезпечних вантажів стосовно наявності у суб’єктів господарювання кваліфікованого персоналу, в Україні впроваджується норма щодо недопущення до виконання робіт з небезпечними вантажами осіб, які не пройшли спеціального навчання, або допущення їх до виконання робіт під контролем особи, яка пройшла спеціальне навчання.
     Тому навчання на семінарі дуже важливе для фахівців ДП «ДержавтотрансНДІпроект». Прослухавши теоретичний матеріал та виконав практичні завдання, наші співробітники отримали можливість організувати систему навчання учасників перевезення небезпечних вантажів, діяльність яких пов’язана з операціями з небезпечними вантажами, зокрема заповнення небезпечними вантажами тари, підготовка паковання до перевезення, здійснення вантажних операцій з небезпечними вантажами, класифікації, маркування небезпечних вантажів, транспортних засобів, контейнерів та цистерн з такими вантажами, оформлення перевізних документів, короткострокове зберігання небезпечних вантажів на всіх етапах переміщення або виконання інших операцій з такими вантажами застосовуючи міжнародний досвід.

     Крім цього, польський експерт розповів про функції, обов’язки і відповідальність уповноваженого з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів (консультанта, радника) та інших учасників процесу перевезення небезпечних вантажів, а також вимоги стосовно операцій завантаження/розвантаження, перевантаження, взаємодії з іншими видами транспорту, забезпечення транспортної галузі кваліфікованим персоналом, використання рухомого складу з підвищеним рівнем безпеки до конструкції. Навів документальні факти порушень під час перевезення небезпечних вантажів та надання вказаної інформації компетентним органам у сфері перевезення небезпечних вантажів.
     Павло Хельмрих показав практичні навички затвердження класифікації та ідентифікації небезпечних вантажів, паковань, тари (виду і типу) та їх випробовувань і допущення до перевезення небезпечних вантажів в них, типу транспортних засобів, контейнерів та цистерн, визначення тимчасових відступів відповідно до міжнародних договорів України у сфері перевезення небезпечних вантажів, розповів про організацію проведення перевірки цистерн.
     Польський експерт підготував детальний презентаційний матеріал, практичні приклади маркування та етикування упаковки. На інтерактивному семінарі розглядалася ситуація стосовно заповнення транспортних документів. Також відбулося жваве обговорення контролю за діяльністю персоналу, нормативно-правових актів у сфері транспорту, які мають практичне застосування.

     Традиційно, після завершення навчання, усі відвідувачі навчального семінару отримали міжнародні сертифікати.
     Таким чином, фахівці ДП «ДержавтотрансНДІпроект» отримали знання та ознайомились з практичним досвідом країн Європейського Союзу, які будуть використовуватись в подальшому при реалізації запланованих завдань у сфері перевезення небезпечних вантажів в Україні.На головну сторінкуОновлено 23.11.2017

Журнал


ПЕРЕДПЛАТА

Наші видання
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09

ПРОПОЗИЦІЯ

ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ