Новини

ДП «ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ» – НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ


     Згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 19 серпня 2019 року № 648 ДП «ДержавтотрансНДІпроект» отримало статус офіційного навчального центру з підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту, з питаннями безпеки перевезень, охорони праці та пожежної безпеки. Це засвідчує свідоцтво, видане Міністерством інфраструктури України 19 серпня 2019 року, строком дії на 5 років.

     Функції навчального центру покладені на відділ науково-методичного забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації персоналу автомобільного транспорту ДП «ДержавтотрансНДІпроект», який покращує рівень знань фахівців за такими напрямами:
      1) з питань надання послуг автомобільного транспорту: внутрішні та міжнародні перевезення пасажирів, внутрішні та міжнародні перевезення вантажів; 2) з питань безпеки перевезень, охорони праці, пожежної безпеки.

      Задля отримання консультацій та запису на новий навчальний курс звертайтеся за контактами: 044 455 67 52, vkuzmich@insat.org.ua, Кузьмич Валентина Петрівна.

      Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням.


На головну сторінкуОновлено 22.08.2019

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69