06-08 листопада 2017 року відбулися навчальні семінари


Протягом 06-08 листопада 2017 року відбулися навчальні семінари за участі голови підрозділу з питань інспекційного нагляду за наземним транспортом Міністерства транспорту та громадських робіт Королівства Іспанія Луиса Мартинеса та заступника Генерального інспектора дорожнього транспорту Республіки Польща Лукаша Брули.
     З метою покращення безпеки перевезень небезпечних вантажів в Україні та приведення його у відповідність до вимог Європейського Союзу і передового світового досвіду в Міністерстві інфраструктури України реалізується проект міжнародної технічної допомоги Twinning «Сприяння підвищенню безпеки перевезення небезпечних вантажів мультимодальним транспортом в Україні».

     У рамках Заходу С.5.8 «Організація 1 семінару щодо функції навчальних закладів для інспекторів, відповідальних за забезпечення дотримання вимог у сфері перевезення небезпечних вантажів» (автомобільний транспорт) протягом 06-08 листопада 2017 року відбулися навчальні семінари за участі голови підрозділу з питань інспекційного нагляду за наземним транспортом Міністерства транспорту та громадських робіт Королівства Іспанія Луиса Мартинеса та заступника Генерального інспектора дорожнього транспорту Республіки Польща Лукаша Брули.
     ДП «ДержавтотрансНДІпроект» на навчальному семінарі представили: заступник директора з наукової роботи Горпинюк А.В., завідувач відділу безпеки на транспорті Хабутдінов А.Р., завідувач ВТЕ ДТЗ – Брегіда Ф.М., завідувач ВПК - Кузьмич В.П., старший науковий співробітник ВПК – Данилова Т.Г., завідувач ВВП – Шум І.В., заступник завідувача відділу дослідження та нормативно-правового забезпечення у сфері технічного забезпечення Данько А.І., інженер 1-ої категорії відділу дослідження та нормативно-правового забезпечення у сфері технічного забезпечення Борщевський О.О

     Основні проблемні питання навчального семінару - створення спеціального навчального центру для періодичного розвитку компетенцій фахівців органів, відповідальних за забезпечення дотримання вимог у сфері перевезення небезпечних вантажів, розробка навчального плану, програми навчання та проведення навчання персоналу автомобільного транспорту.

     Перспективні напрямки навчання:
  • навчання щодо придорожніх перевірок;
  • навчання щодо перевірок підприємств.

     Слухачі дізналися, що існує не тільки один тип навчального закладу і кожна країна має свою модель. Ці навчальні заклади можуть інтегрувати все навчання або функціонувати окремо. На семінарі було презентовано інформацію про такі заклади в Польщі та Іспанії. Обговорювалася система навчання для органів, що забезпечують виконання законодавства та які проводять придорожній контроль. З огляду на чинні системи Польщі та Іспанії, пошук єдиного підходу, що рекомендуватиме необхідну організацію навчання в Україні.
     Дуже цікавою була доповідь експертів щодо навчання контролерів, які відповідають за перевірку на автотранспортних підприємствах. Незважаючи на організацію навчальних закладів цей захід спрямовано на розробку єдиного підходу для такого виду навчання. На підприємстві може бути проведено два види перевірки, один випливає з контролю на дорозі, інший проведений без попереднього придорожнього контролю.

     Експерти поділилися власним досвідом і в дискусійній формі відповіли на запитання українських слухачів. Для кращого розуміння, як саме діє система навчання, експерти підготували детальний презентаційний матеріал
     Під час семінару українські фахівці ознайомились з європейським досвідом практичної роботи державних органів влади, відповідальних за контроль на дорогах комерційного автомобільного транспорту. Крім того, було продемонстровано практичний досвід проведення (інспекторами) контролю на автомобільних дорогах Євросоюзу. Тут особлива увага приділялася перевірці дотриманню водіями вантажних транспортних засобів режимів їх праці та відпочинку, а також технічного стану транспортних засобів та оформленню транспортної документації
     Традиційно, після завершення навчання, усі відвідувачі навчального семінару отримали міжнародні сертифікати.

На головну сторінкуОновлено 21.11.2017

Журнал


ПЕРЕДПЛАТА

Наші видання
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09

ПРОПОЗИЦІЯ

ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ