Новини

ДП "ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" УЗЯВ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ СТОЛІ З БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
     У межах Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011–2020 років з 14 по 20 листопада 2016 року в Україні проходить черговий Тиждень безпеки дорожнього руху. ДП «ДержавтотрансНДІпроект» активно долучилося до його проведення.

     Згідно із Загальним планом заходів з проведення Тижня безпеки дорожнього руху 15 листопада 2016 року під егідою Міністерства інфраструктури України та за підтримки Європейського інвестиційного банку і Європейської Комісії відбувся міжнародний круглий стіл «Міжнародні норми та стандарти у сфері безпеки на транспорті. Проблематика та передова практика».

     Основна мета заходу – дискусія щодо безпеки користувачів транспортних засобів та інфраструктури, обговорення поточного стану справ щодо імплементації у національне законодавство норм та стандартів Європейського Союзу у сфері безпеки на автомобільному транспорті, розгляд європейського досвіду, у тому числі проектів технічної допомоги Європейського Союзу та міжнародних фінансових організацій.

     Відкрив захід Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України. З привітальними словами до аудиторії звернулися Ярослав Дубневич, Народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту; Ігор Діденко, Народний депутат України, Голова підкомітету з питань безпеки дорожнього руху Комітету Верховної Ради України з питань транспорту; Лілія Чернявська, Голова Представництва Європейського інвестиційного банку в Україні та Славомір Новак, в.о. Голови Державного агентства автомобільних доріг України.
     Серед ключових спікерів – Роман Симоненко, завідувач Сектору-секретаріату Атестаційної служби, технічного огляду і супроводження виконання ЄУТР ДП «ДержавтотрансНДІпроект», Голова робочої групи з автомобільного транспорту ЄЕК ООН. Доповідач охопив головні аспекти теми: «Поточний стан і основні цілі адаптації міжнародного законодавства та законодавства Європейського Союзу у національне законодавство». Зокрема озвучив основні зміни законодавства у таких сферах регулювання, як допуск до ринку, робочий час та час відпочинку, обмеження швидкості, а саме: електронний реєстр перевізників, ліцензування внутрішніх вантажних перевезень (з 2021 року); єдині вимоги для міжнародних та внутрішніх перевезень з обмеженням щодо використання тахографів: система контролю, перевірки на дорозі та на підприємстві (до 2019 року); обмежувачі швидкості (до 2018 року).
     У цілому міжнародний круглий стіл охопив чималий спектр питань:
  • Міжнародне законодавство та законодавство Європейського Союзу у сфері безпеки на автомобільному транспорті.
  • Кампанії з безпеки дорожнього руху.
  • Безпечний міський автомобільний транспорт та інфраструктура в містах України. Нові рішення.
  • Нові підходи щодо формування та забезпечення реалізації державної політики з питань безпеки на автомобільному транспорті. Основні досягнення та перспективи.
  • Дорожньо-транспортні пригоди на залізничних переїздах. Сучасний стан і профілактика.
  • Впровадження належної медичної підтримки у сфері безпеки дорожнього руху відповідно до світових стандартів.


Андрій Горпинюк, заступник директора з наукової роботи (ДП "ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ")


Орест Климпуш, голова Федерації роботодавців транспорту України, та Анатолій Редзюк, директор ДП "ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ"      У роботі міжнародного круглого столу взяли участь понад 200 осіб, серед них – національні та міжнародні експерти, представники Європейської Комісії, міжнародних організацій, міжнародних фінансових організацій, державних органів країн Європейського Союзу, проектів технічної та фінансової допомоги, міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади України, державних та недержавних підприємств, установ та організацій, наукової спільноти та громадськості у сфері безпеки.


На головну сторінкуОновлено 21.11.2016

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69