Новини

XVI МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МІЖНАРОДНІ АВТОМОБІЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ – ПРОБЛЕМИ, ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»
    Як оптимізувати роботу транспорту в нинішніх непростих економічних умовах? На таке питання шукали відповіді на шістнадцятій міжнародній конференції, що відбулася в Одесі 8-9 вересня цього року.

    «Міжнародні автомобільні перевезення – проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку» – міжнародна конференція з гострих питань автотранспортної галузі сьогодення. Організаторами традиційно виступили Асоціація міжнародних автоперевізників (АсМАП) та Міжнародний Союз Автомобільного Транспорту (МСАТ).    Активну участь у заході взяли провідні фахівці Європейської Економічної Комісії ООН, Міжнародного Союзу Автомобільного Транспорту, міністерств і відомств, асоціацій, транспортних операторів, наукових і комерційних організацій багатьох країн. Серед доповідачів з української сторони мав слово і директор ДП «ДержавтотрансНДІпроект» Анатолій Редзюк.

    Він виступив із доповіддю на тему: «Інтеграція України до загальноєвропейської транспортної системи. Угода про асоціацію в секторі транспорту: цілі, завдання та перспективи». У доповіді йшлося про сучасну українську нормативно-правову базу, її зміни та перехід до загальних з ЄС принципів дії.    Загалом конференція стала найзначнішим заходом для представників міжнародного автотранспортного співтовариства Європи і Азії. Там були обговорені актуальні та стратегічні питання, що відіграють найважливішу роль у розвитку автомобільного транспорту – головної артерії економіки будь-якої країни.

    Найсвіжіше ноу-хау для українців став Carnet TIR+, такий продукт діє нині на території Казахстану. А тепер працюватиме і для українських перевізників. TIR+ створений, аби здешевити надто дорогі перевезення, вартість яких становить більше ніж гарантійна сума у 60 тис. євро. Під час конференції Генеральний секретар МСАТ Умберто де Претто і президент АсМАП України, голова Комітету по зв'язках МСАТ з країнами Євразії Леонід Костюченко підписали відповідний Меморандум. Найближчим часом під документом з’явиться також підпис одного з керівників державної фіскальної служби.

    Також на конференції було підписано спеціальну угоду між союзом транспортників Румунії та АСМАП України, що приурочили до відродження Великого шокового шляху, яке неодмінно прискориться після того, як Китай приєднається до системи МДП.

    Також в ході роботи конференції відбувся конкурс водійської майстерності. За поданням національних асоціацій заявки на участь у ньому надійшли від 20 організацій із 5 країн: Казахстан, Україна, Білорусь, Росія, Молдова. Після проведення визначили та урочисто нагородили переможців конкурсу «Кращий міжнародний автоперевізник Євразії – 2015».

    Загалом за результатами обговорень конференції були прийняті рішення, які координують зусилля з усунення бар'єрів та розвитку співпраці між учасниками транспортного процесу.Нагорода конкурсу «Кращий міжнародний автоперевізник Євразії – 2015»

    

За матеріалами asmap.org.ua


На головну сторінкуОновлено 21.09.2015

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69