Новини

ПРОЕКТ TWINNING: «ПІДТРИМКА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ КОМЕРЦІЙНИХ АВТОПЕРЕВЕЗЕНЬ»
    Минулого тижня з 13 по 19 грудня делегація від Міністерства інфраструктури України відвідала міста Кельн і Ганновер (Федеративна Республіка Німеччина) та місто Щецин (Республіка Польща). Зокрема до її складу увійшли двоє представників від ДП «ДержавтотрансНДІпроект» – Андрій Горпинюк (заст. директора з наук. роботи) та Арсеній Хабутдінов (зав. відділу безпеки на транспорті).

    Під час закордонного відрядження українська делегація ознайомилась із європейським досвідом практичної роботи державних органів влади, відповідальних за технічне розслідування ДТП за участі комерційного автомобільного транспорту.

    У межах заходу D.8 «Організація навчальної поїздки до країни-члена ЄС для демонстрації роботи органів, відповідальних за технічне розслідування ДТП за участі комерційного транспорту» Компоненту D «Технічне розслідування ДТП» проекту Twinning для делегації Мінінфраструктури було організоване ознайомче навчання.

    Приймали українців представники Федерального офісу вантажних перевезень (BAG) Федеративної Республіки Німеччина, Медичного університету міста Ганновер та Воєводського інспекторату дорожнього транспорту в місті Щецин Генерального інспекторату дорожнього транспорту (GITD) Республіки Польща.

    Під час зустрічі з представниками Федерального офісу вантажних перевезень (BAG) Федеративної Республіки Німеччина та Федерального науково-дослідного інституту дорожнього господарства (BASt) (Німеччина), делегація Мінінфраструктури взяла участь в обговоренні повноважень, функцій і сфери компетенції цих федеральних організацій.

    Крім того, делегатам від України було продемонстровано практичний досвід проведення інспекторами Федерального офісу вантажних перевезень (BAG) контролю на автомобільній дорозі поблизу міста Кельн. Тут особлива увага приділялася перевірці дотриманню водіями вантажних транспортних засобів режимів їх праці та відпочинку, а також технічного стану транспортних засобів.
Українська делегація під час проведення інспекторами BAG придорожньої перевірки поблизу м. Кельн

    Протягом ознайомчого візиту до міста Ганновер (Німеччина) відбулися зустрічі представників делегації Мінінфраструктури з поліцією та слідчими органами Ганноверу. Зокрема під час цих зустрічей українці ознайомилася з місцевими методами роботи, способами та шляхами співробітництва між поліцією Ганновера, Федеральним офісом вантажних перевезень (BAG) та іншими службами, які залучаються в місті до процесу розслідування ДТП, а також ліквідації їх наслідків.

    Ще делегати від Мінінфраструктури України зустрілися з представниками головного підрозділу з розслідування ДТП Медичного університету міста Ганновер (Німеччина). Під час цієї зустрічі довідалися як провадиться розслідування ДТП на автомобільному транспорті, а також дізналися про новітні практики Землі Нижня Саксонія Федеративної Республіки Німеччина у розслідуванні ДТП за участі автомобільного транспорту із застосуванням технологій моделювання механізму скоєння ДТП.

    У місті Щецин (Польща) делегація Мінінфраструктури взяла участь у низці зустрічей, серед них: із представниками пожежної охорони, Академії безпеки дорожнього руху, штаб-квартири поліції «Алькасар» та Наукового університету Щецина. Під час цих візитів українці ознайомилися з досвідом здійснення аналізу та реконструкції ДТП, проведенням патрулювання та моніторингу небезпечних ділянок і місць скоєння ДТП.

    За результатами участі делегації Мінінфраструктури України у навчальній поїздці проекту Twinning запропоновано:
  • Інформацію представлену та продемонстровану під час навчальної поїздки взяти до відома, врахування та використання в роботі;
  • Мінінфраструктури, Укртрансбезпеці, Укротрансінспекції, ДП «ДержавтотрансНДІпроект» продовжити роботу щодо подальшої реалізації проекту Twinning, зокрема його компонента D «Технічне розслідування ДТП».

На головну сторінкуОновлено 19.12.2015

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69