Новини


В ДП «ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ» ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР З ПИТАНЬ ОБОВ'ЯЗКОВОГО ТЕХНІЧНОГО КОНТРОЛЮ
     05 березня 2019 року в ДП «ДержавтотрансНДІпроект» проведено науково-методичний семінар для працівників пунктів технічного контролю.
     Мета проведеного семінару – підвищення рівня спеціальних знань виконавців обов’язкового технічного контролю колісних транспортних засобів.
     Працівниками відділу науково-методичного забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації персоналу автомобільного транспорту здійснено підготовку та методичне забезпечення проведення семінару.
     01.05.2019 набирають чинності зміни, внесені постановою Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 р. № 46 до рамкової постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2012 року № 137 «Про затвердження Порядку проведення обов’язкового технічного контролю та обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, технічного опису та зразка протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу».
     Обсяги перевірки технічного стану в основному відповідають нормам Директиви 2009/40/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 06 травня 2009 року щодо перевірок придатності до експлуатації автомобілів та автопричепів. До 20 травня 2018 року в ЄС впроваджена нова Директива Європейського Парламенту і Ради 2014/45/ЄС від 3 квітня 2014 року щодо періодичних перевірок придатності до експлуатації автотранспортних засобів та їхніх причепів, визнання Директиви 2009/40/ЄС такою, що втратила чинність.
     Працівниками відділу дослідження та нормативно-правового забезпечення у сфері технічної експлуатації ДТЗ здійснено огляд законодавства і методичних документів з питань ОТК КТЗ, ознайомлено присутніх з новими вимогами законодавства щодо уповноваження пунктів технічного контролю і проведення ОТК, розкрито особливості ОТК КТЗ загального, спеціального і спеціалізованого призначення.

      На прикладі реєстраційних документів колісних транспортних засобів, зареєстрованих у відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 1992 р. № 47 «Про затвердження зразків національних та міжнародного посвідчень водіїв і документів необхідних для реєстрації транспортних засобів» та вимог Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 вересня 1998 р. № 1388, показано особливості ідентифікації транспортних засобів загального, спеціального і спеціалізованого призначення.
      Наведено рекомендований алгоритм ідентифікації колісних транспортних засобів за допомогою інтернет-ресурсів та використанням інформаційного забезпечення виробників транспортних засобів, проаналізовано реєстраційний документ транспортного засобу що відповідає вимогам Директиви Європейської Ради 1999/37/ЄС від 29 квітня 1999 року про реєстраційні документи транспортних засобів.
      Працівники лабораторії випробовувань та діагностики дорожніх транспортних засобів в умовах лабораторії продемонстрували проходження процедури технічного контролю надали відповіді на нагальні питання що виникають під час перевірки придатності транспортних засобів до експлуатації. Роз'яснення на численні питання щодо перевіряння зовнішніх світлових приладів та наголошено про недопустимість застосування джерел світла які не передбачені конструкцією вогнів та не стандартизовані (не затвердженого типу).


     
ДП «ДержавтотрансНДІпроект» приймає заявки на семінари з підвищення рівня спеціальних знань з питань обов’язкового технічного контролю колісних транспортних засобів.Контактні реквізити: ДП "ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ"
Запрошує всіх бажаючих прийняти участь
в наступних семінарах звертатись за адресою:
м. Київ, пр. Перемоги, 57, каб. 1107
тел: (044) 455-67-52
моб: (096) 974-87-31
e-mail: vkuzmich@insat.org.ua
Завідувач відділу підвищення кваліфікації
Кузьмич Валентина Петрівна


На головну сторінкуОновлено 18.03.2019

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69