Новини

Технічна допомога від Євросоюзу в розмірі 3,74 млн євро
    15 січня в Міністерстві інфраструктури відбулось установче засідання нового проекту технічної допомоги Євросоюзу "Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та національної транспортної стратегії України"
    На заході були присутні Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінскі, Надзвичайний та Повноважний Посол Французької Республіки Ізабель Дюмонт, заступник Міністра Кабінету Міністрів України – директор Урядового офісу з питань європейської інтеграції Наталія Гнідюк, представники міжнародних фінансових організацій, учасників консорціуму проекту та експерти.
    Основна мета проекту – сприяння модернізації транспортного сектору України відповідно до зобов’язань в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також оновлення національної транспортної стратегії відповідно до законодавства, стандартів і вимог ЄС та сприяння у її подальшій імплементації.
    Технічна допомога розрахована на трирічний термін, її бюджет становить 3,74 млн євро. У реалізації проекту візьме участь консорціум експертних організацій: Dornier Consulting GmbH (DE), Expertise France (FR), Egis International (FR), Egis-Ukraina (UA).
    «Цей проект – логічне продовження співпраці з Європейським Союзом, що триває кілька років. Ми взяли гарний старт і вже маємо значні результати, проте повинні розвивати роботу на результат на щоденній основі. Впевнена, що цей проект завдяки експертизі європейських колег буде успішним, що наблизить транспортну галузь України до норм Євросоюзу», – повідомила заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Оксана Рейтер.
    Очікується, що по закінченню співробітництва у 2018 році буде переглянуто та оновлено Транспортну стратегію України відповідно до сучасних тенденцій розвитку галузі, імплементовано 5 пріоритетних директив і регламентів ЄС в транспортному секторі, підготовлено низку підзаконних актів у сферах автомобільного та морського транспорту, запроваджено системи звітності та моніторингу прогресу виконання зобов'язань в рамках Угоди про асоціацію, забезпечено правове регулювання мультимодальних перевезень.
    
    Фахівці ДП «ДержавтотрансНДІпроект» брали активну участь у розробці Національної транспортної стратегії до 2020 року, зокрема в галузі автомобільного транспорту
    

За матеріалами mtu.gov.ua


На головну сторінкуОновлено 18.01.2016

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69