В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!


В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!     Проблематика дорожньо-транспортного травматизму залишається актуальною як у світі, так й в Україні, адженаявні надзвичайно низькі національні показники безпеки дорожнього руху, що призводить до значних людських та економічних втрат.

     Згідно зі статистичних даних, оприлюднених Управлінням безпеки дорожнього руху МВС, у 2016 році сталося майже 158,8 тис. дорожньо-транспортних пригод (ДТП), з них майже 26,8 тис. з постраждалими, у яких загинули 3410 осіб та травмовані понад 33,6 тис. осіб. При цьому значначастка випадків смертей і травмування внаслідок ДТП за участю найуразливіших учасників дорожнього руху: пішоходів – 37 % і 25 % (від загальної кількості загиблих і травмованих, відповідно), велосипедистів –7 % і 4,5 % (відповідно).

     Вже в поточному році (за 10 місяців) сталися понад133 тис. ДТП, з них понад 22,1 тис. з постраждалими, у яких загинули 2683 особи та травмовані понад 28,5 тис. осіб.

     Серед головних причин аварій та тяжкості їх наслідків – перевищення водіями безпечної швидкості, порушення правил маневрування та проїзду перехресть, керування транспортним засобом у нетверезому стані, а також невикористання ременів безпеки та інших засобів безпеки (шоломів, дитячих утримуючих пристроїв).

     Вже не перший рік в Україні проводяться заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, який започатковано на глобальному рівні ще в жовтні 2005 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй № А/60/5 «Про покращення глобальної безпеки дорожнього руху» та покликаний привернути увагу державних органів, експертів, науковців, суспільства до цієї проблематики з метою її спільного вирішення та збереження людських життів.

     В квітні 2007 року було проведено перший глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та регіональних комісій ООН, а в травні 2017 року – вже четвертий, під час якого в Україні проведено перший етап цьогорічного національного Тижня безпеки дорожнього руху (докладніше - http://www.umcbdr.com.ua/tizhden-bezpeki-dorozhnogo-ruxu-2017/).

     Другий етап пройде в період з 13 по 19 листопада 2017 року і стартував з прес-конференції та тренінгу «Навчання для майбутнього: формування навичок безпечних дій в надзвичайних ситуаціях» на базі спеціалізованої школи № 16, м. Київ (додатково див. https://mtu.gov.ua/news/29274.html).

     14 листопада, відбувся семінар-практикум для керівників автотранспортних підприємств та відповідальних за безпеку на транспорті (детальніше за посиланням - http://www.umcbdr.com.ua/14-listopada-2017-roku-vidbudetsya-seminar-praktikum-dlya-kerivnikiv-avtotransportnix-pidpriyemstv-ta-vidpovidalnix-za-bezpeku-na-transporti/), у якому взяв участь й представник відділу безпеки на транспорті ДП «ДержавтотрансНДІпроект».

     Також планується участь керівництва інституту в науково-практичній конференції «Актуальні аспекти державного управління в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні. Питання безпеки дорожнього руху в умовах децентралізації управління автомобільними дорогами загального користування» (дата проведення: 16.11.2017, початок: 10:00, місце проведення: готель «Козацький», м. Київ) (детальніше за посиланням -http://www.umcbdr.com.ua/16-listopada-2017-roku-vidbudetsya-naukovo-praktichna-konferenciya/).

     Загальний план заходів з проведення Тижня безпеки дорожнього руху з 13 по 19 листопада 2017 року за посиланням - http://www.umcbdr.com.ua/zagalnij-plan-zaxodiv-z-provedennya-tizhnya-bezpeki-dorozhnogo-ruxu/).

     Долучайтеся до заходів Тижня безпеки дорожнього руху, адже це стосується кожного. Віримо, що спільними зусиллями ми досягнемо поставлених цілей у питаннях убезпечення дорожнього руху!


На головну сторінкуОновлено 16.11.2017

Журнал


ПЕРЕДПЛАТА

Наші видання
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09

ПРОПОЗИЦІЯ

ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ