Новини

Надання інформації усім зацікавленим сторонам щодо діяльності ВПК та ДП «ДержавтотрансНДІпроект»
    05 та 06 листопада 2015 року в ДП «ДержавтотрансНДІпроект» відділ науково-методичного забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації персоналу автотранспорту під керівництвом Валентини Кузьмич провів науково – методичний семінар.

    На семінарі розглянули законодавчі та нормативні ініціативи у сфері безпеки дорожнього руху. Імплементація в національне законодавство України норм щодо Системи управління безпекою дорожнього руху. Голова Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Горбаха Микола Миколайович розглянув багато питань що стосується автомобільного транспорту.


    На базі шести основних законодавчих актів розглянули найактуальніші питання безпечних перевезень автотранспортом. Зокрема:
  • організація та здійснення заходів щодо безпеки надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів автомобільним транспортом. Вимоги щодо надання послуг із перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю пасажирським транспортом;
  • сучасні вимоги до рівня безпеки при здійсненні автомобільних перевезень;
  • система управління безпекою руху на автомобільному транспорті;
  • вимоги до автотранспортних засобів з погляду умов безпеки, екологічних вимог, (ЄВРО);
  • дотримання безпеки руху під час перевезення пасажирів і вантажів;
  • організація виконання перевезень дітей, вимоги безпеки.
    Безпечних перевезень (завдання та функції управляння безпекою руху, облік ДТП, оперативне реагування, навчання, інструктажі, стажування, психологічні аспекти роботи та багато іншого), також під час семінару керівників і спеціалістів автотранспортних підприємств було ознайомлено із вимогами Порядок перевірки технічного стану транспортних засобів автомобільними перевізниками, затверджений наказом Мінтрансз?вязку від 05.08.2008 № 974, зареєстровано в Міністерстві юстиції 01.09.2008 за №794/15485. Відповідальність за перевірку технічного стану ТЗ. Документування результатів перевірки технічного стану. Питання перевірки технічного стану швидкозношуваних складників ТЗ. Практичні питання перевірки технічного стану ТЗ згідно з Переліком складників, систем ТЗ, які перевіряють перевізники, правила експлуатації колісних транспортних засобів, технічні питання пов’язані з придбанням КТЗ, допуск КТЗ до руху перевізником, забезпечення використання КТЗ за призначенням, технічне обслуговування, контроль за режимом руху і утримання КТЗ.    Отже, з метою недопущення до руху неукомплектованих, з незадовільними технічним станом КТЗ перевізник повинен систематично перевіряти їх технічний стан.

    Разом із тим вчасний та систематичний догляд за транспортними засобами, задіяними в сфері надання послуг з перевезення пасажирів або вантажів, є гарантією безпеки дорожнього руху.
    

За матеріалами Завідувача ВПК Кузьмич В.П.


На головну сторінкуОновлено 17.11.2015

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69