Новини

У «ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ» ВІДБУВСЯ СЕМІНАР З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПОСАДОВИХ ОСІБ15–16 лютого 2017 року в ДП «ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ» відбулося семінарське заняття з підвищення кваліфікації посадових осіб, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту керівників і спеціалістів автотранспортних підприємств.    На базі основних законодавчих актів розглянули найактуальніші питання безпечних перевезень автотранспортом. Зокрема:
  • організація та здійснення заходів щодо безпеки надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів автомобільним транспортом. Вимоги щодо надання послуг із перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю пасажирським транспортом;
  • сучасні вимоги до рівня безпеки при здійсненні автомобільних перевезень;
  • система управління безпекою руху на автомобільному транспорті;
  • вимоги до автотранспортних засобів з погляду умов безпеки, екологічних вимог, (ЄВРО);
  • дотримання безпеки руху під час перевезення пасажирів і вантажів;
  • організація виконання перевезень дітей, вимоги безпеки;
  • безпечні перевезення (завдання та функції управляння безпекою руху, облік ДТП, оперативне реагування, навчання, інструктажі, стажування, психологічні аспекти роботи та багато іншого), також під час семінару керівників і спеціалістів автотранспортних підприємств було ознайомлено із вимогами Порядку перевірки технічного стану транспортних засобів автомобільними перевізниками, затверджений наказом Мінтрансз?вязку від 05.08.2008 № 974, зареєстровано в Міністерстві юстиції 01.09.2008 за №794/15485. Відповідальність за перевірку технічного стану ТЗ. Документування результатів перевірки технічного стану. Питання перевірки технічного стану швидкозношуваних складників ТЗ. Практичні питання перевірки технічного стану ТЗ згідно з Переліком складників, систем ТЗ, які перевіряють перевізники, правила експлуатації колісних транспортних засобів, технічні питання пов’язані з придбанням КТЗ, допуск КТЗ до руху перевізником, забезпечення використання КТЗ за призначенням, технічне обслуговування, контроль за режимом руху і утримання КТЗ.

    

Матеріал підготувала Валентина Кузьмич, завідувач ВПК


На головну сторінкуОновлено 20.02.2017

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69