Новини


Протягом п’яти днів, з 30 жовтня по 3 листопада 2017 року, співробітники ДП «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут» пройшли навчання на семінарі.
     Протягом п’яти днів, з 30 жовтня по 3 листопада 2017 року, співробітники ДП «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут» пройшли навчання на семінарі, який було організовано Управлінням безпеки на транспорті та технічного регулювання Мінінфраструктури за проектом міжнародної технічної допомоги TWINNING «Сприяння підвищенню безпеки перевезення небезпечних вантажів мультимодальним транспортом в Україні».
     Навчальний семінар було організовано у межах заходу В.6.2: «Базова підготовка відібраних співробітників МІУ та його підрозділів з використанням методології навчання і підготовки у якості кваліфікованих тренерів» та заходу С.5.7: «Підготовка фахівців , які навчатимуть інструкторів для інспекторів у кожній сфері транспорту» (залізничний транспорт) проекту Twinning.

     Експерт з RID Агенції з безпеки перевезень Королівства Іспанії Луіс дель Прадо Аревало поділився власним досвідом і в дискусійній формі відповів на запитання українських транспортників. За словами Луіса дель Прадо Аревало система контролю перевезення небезпечних вантажів у їхній країні є однією з найдосконаліших у Європі. Для кращого розуміння, як саме діє ця система, експерт підготував детальний презентаційний матеріал.
     По закінченні навчання наступні фахівці ДП «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут» отримали сертифікати: заступник директора з наукової роботи Горпинюк А.В., завідувач відділу безпеки на транспорті Хабутдінов А.Р., завідувач відділу науково-методичного забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації персоналу автомобільного транспорту Кузьмич В.П., с.н.с відділу науково-методичного забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації персоналу автомобільного транспорту Данилова Т.Г., завідувач відділу вантажних перевезень Шум І.В., інженер 1-катеорії відділу науково - технічних експертиз Терентьєв В О., інженер 2-катеорії відділу науково - технічних експертиз Томчук С.М., науковий співробітник відділу вантажних перевезень Єременко М.О


На головну сторінкуОновлено 15.11.2017

Журнал


ПЕРЕДПЛАТА

Наші видання
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09

ПРОПОЗИЦІЯ

ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ