Новини


В Міністерстві інфраструктури України з 23 жовтня по 27 жовтня 2017 року відбувся навчальний семінар в рамках проекту міжнародної технічної допомоги Тwinning «Сприяння підвищенню безпеки перевезення небезпечних вантажів мультимодальним транспортом в Україні»
     В Міністерстві інфраструктури України з 23 жовтня по 27 жовтня 2017 року відбувся навчальний семінар в рамках проекту міжнародної технічної допомоги Тwinning «Сприяння підвищенню безпеки перевезення небезпечних вантажів мультимодальним транспортом в Україні», за участю керівника проекту Міхала П’єжхала, в.о. заступника Генерального інспектора дорожнього транспорту Генерального інспекторату дорожнього транспорту (GITD) Республіки Польща, капітана Цивільної гвардії Ауреліо Мелгоса та голови Служби небезпечних та швидкопсувних вантажів Королівства Іспанії Едуардо Гомеса.

     Навчання відбувалось у рамках заходу С.5.7. «Підготовка старших інструкторів, які навчатимуть інструкторів для інспекторів у кожній сфері транспорту. Інструкторський курс з ДОПНВ, курс підготовки до навчання в секторі безперервної освіти (PTLLS), курс першої допомоги, курс пожежної безпеки, оцінку ДОПНВ, курс інструктування з ДОПНВ» (перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом).

     ДП «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут» був представлений на навчальному семінарі командою фахівців різних підрозділів :заступник директора з наукової роботи Горпинюк А.В., завідувач відділу безпеки на транспорті Хабутдінов А.Р., завідувач відділу науково-методичного забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації персоналу автомобільного транспорту Кузьмич В.П., с.н.с відділу науково-методичного забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації персоналу автомобільного транспорту Данилова Т.Г., завідувач відділу вантажних перевезень Шум І.В., інженер 1-катеорії відділу науково - технічних експертиз Терентьєв В О., інженер 2-катеорії відділу науково - технічних експертиз Томчук С.М., науковий співробітник відділу вантажних перевезень Єременко М.О.

     За результатами проведених навчальних заходів слухачі, які брали в них участь, отримали сертифікати про їх успішне за вершення.
На головну сторінкуОновлено 15.11.2017

Журнал


ПЕРЕДПЛАТА

Наші видання
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09

ПРОПОЗИЦІЯ

ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ