Новини

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОГО ЗВІТУ «УКРАЇНА ТА УГОДА ПРО АСОЦІАЦІЮ: МОНІТОРИНГ ВИКОНАННЯ ЗА 2014-2016 РОКИ»    6-го липня відбулася презентація першого системного звіту «Україна та Угода про асоціацію: моніторинг виконання за 2014-2016 роки». Організаторами події виступили ГО «Український центр європейської політики» та Офіс віце-прем’єра з питань європейської інтеграції. Серед запрошених експертів – Ян Томбінський, голова Представництва Європейського Союзу в Україні; Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр-міністр України з питань європейської інтеграції; Віктор Довгань, заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції та інші. До заходу активно долучилися і представники «ДержавтотрансНДІпроект», зокрема директор Анатолій Редзюк і його заступники Володимир Агеєв та Алла Новікова.

    Спікери презентували результати експертного моніторингу щодо виконання Україною зобов’язань у частині адаптації законодавства до вимог ЄС у чотирьох сферах: енергетика, транспорт, довкілля, охорона здоров’я. Анатолій Редзюк та Віктор Довгань у своїх промовах зазначили, що Міністерство інфраструктури спільно з експертами розробило проекти законів, які базуються на європейських директивах, проте досі вони не прийняті. А саме: проект Закону №4683 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу» від 17.05.2016, що допоможе адаптувати законодавство до положень Директиви №92/6/ЄС та Директиви №2009/40/ЄС; проект Закону №4644 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів» від 11.05.2016 року для адаптації положень Директиви №2008/68/ЄС. Окрім того, рекомендується прийняти проект Правил, що регулюватимуть перевезення небезпечних вантажів внутрішніми водними шляхами України, який перебуває на погодженні в органах влади.

    У свою чергу Ян Томбінський, голова Представництва Європейського Союзу в Україні, підкреслив, що Україні необхідно перейти від декларативної політики до політики реальних дій, насамперед це стосується роботи парламентарів. Також пан Томбінський наголосив, що країни-члени не збираються вносити зміни в Угоду про асоціацію з Україною.
На головну сторінкуОновлено 15.07.2016

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69