Новини


ДП «ДержавтотрансНДІпроект» запрошує 28.02.2018 на семінар для фахівців органів з сертифікації колісних транспортних засобів (КТЗ) та випробувальних лабораторій з питань оцінки відповідності ввезених в Україну автомобілів, що були у користуванні, та не мають європейського підтвердження відповідності екологічним вимогам (зокрема ввезених з США)
     Повідомляємо, що ДП «ДержавтотрансНДІпроект» заплановано проведення 28.02.2017 з 10:00 до 17:00 семінару для фахівців органів з сертифікації колісних транспортних засобів (КТЗ), випробувальних лабораторій та причетних органів стосовно особливостей оцінки відповідності ввезених в Україну автомобілів, що були у користуванні, та не мають підтвердження відповідності екологічним нормам «ЄВРО» (зокрема ввезених з США).
     Основною метою семінару є надання пояснень щодо чинної нормативно-правової бази в частині екологічних вимог, зменшення витрат часу на оцінку відповідності органами з сертифікації, уникнення ввезення в Україну невідповідних КТЗ, що були у користуванні.
     Пропонуємо направити фахівців на зазначений семінар та просимо у термін до 25.02.2018 надати список делегованих учасників із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, посади, функціональних обов‘язків та освіти (завантажити форму заявки).
     Щодо організаційних питань участі в семінарі просимо звертатися до завідувача відділу науково-методичного забезпечення підготовки та підвищення кваліфікації персоналу автомобільного транспорту Кузьмич Валентини Петрівни за тел. (044) 455-67-52, (096) 974-87-31, e-mail: vkuzmich@insat.org.ua (форма заявки на участь у семінарі).
     Детальна програма семінару вартістю 1350 грн. разом з ПДВ буде направлена додатково після формування переліку учасників.
На головну сторінкуОновлено 06.02.2018

Журнал


ПЕРЕДПЛАТА

Наші видання
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09

ПРОПОЗИЦІЯ

ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ