Новини

TWINNING: ОБМІН ДОСВІДОМ У СФЕРІ РОЗСЛІДУВАННЯ ДТП    11 серпня у межах проекту Twinning «Підтримка Міністерства інфраструктури України з питань підвищення безпеки комерційних автоперевезень» було проведено семінар. У ньому взяли участь експерти з Німеччини, Польщі та України. Зокрема були присутні фахівці ДП «ДержавтотрансНДІпроект» (перший заступник директора з наукової роботи В.Б. Агеєв, працівники відділу безпеки на транспорті, відділу конструкторських розробок та науково-технічних експертиз, відділу дослідження та нормативно-правового забезпечення у сфері технічної експлуатації ДТЗ).

    На семінарі розглянули презентації найкращих міжнародних практик технічного розслідування причин ДТП за участі комерційного транспорту.

    Професор Отто (Proff. Otte) з підрозділу розслідування ДТП медичного університету м. Гоновер (Федеративна Республіка Німеччина) розповів про методики та засоби розслідування ДТП. Зокрема в Німеччині існує декілька робочих груп з розслідування ДТП, які залучають залежно від складності аварії, а також задіяного у ній виду транспорту (вантажівки, пасажирські автобуси, легкові авто). Зокрема професор презентував новітній технічний засіб розслідування ДТП – лазер, здатний сканувати місце аварії та робити 3D знімок.

    Представник Воєводинського інспекторату дорожнього транспорту в м. Щечинь Головного інспекторату дорожнього транспорту Республіки Польща Хельмут Сімон (Helmut Simon) ознайомив слухачів з організаційною структурою поліції, методами реагування на різні види ДТП. Загалом, за даними проведених інспекторатом досліджень, найчастіше європейці потрапляють до ДТП через надмірну любов до мобільних телефонів та швидкої їзди.

    У планах Мінінфраструктури України проводити надалі подібні семінари задля обміну досвідом та звітування щодо його застосування на практиці.

Інформація підготовлена за матеріалами

В.А. Тіторенка (інженер ІІ категорії, ВБТ) та С. Г. Варюхна (інженер, ВБТ)На головну сторінкуОновлено 13.08.2015

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69