Новини

АУДИТ ЦИФРОВИХ ТАХОГРАФІВ В УКРАЇНІ    Із 25 червня до 6 липня 2015 року було проведено аудит української системи цифрових тахографів. Він здійснювався відповідно до «Європейської головної політики щодо системи цифрових тахографів» (Digital Tachograph System European Root Policy) та розробленої на її базі документації «Система цифрових тахографів. Політика українського Органу сертифікації (CA)» (Digital Tachograph System Ukrainian CA Policy).

    Об’єктами аудиту були:
  1. Діяльність у сфері цифрової тахографії ДП «ДержавтотрансНДІпроект» з виконання функцій:
    • органу з видання карток (UA-CIA);
    • органу сертифікації (UA-CA);
    • організації з персоналізації карток (UA-CP).
  2. Сервісна Агенція, якою призначена “S.C. CERTSIGN S.A.”, відповідно до Політики СА, для UA-CA та UA-CP.


    Друга частина аудиту, з питань, які стосуються Сервісної Агенції, проходила в Румунії (м. Бухарест). Працівники ДП «ДержавтотрансНДІпроект» відвідали підприємство S.C. CERTSIGN S.A. з 30 червня до 3 липня 2015 року та перевірили відповідність її діяльності згідно з встановленими вимогами.

    Такий аудит здійснюється один раз на два роки з метою отримання об’єктивних даних щодо стану та функціонування української системи цифрових тахографів для прийняття рішення стосовно можливості продовжувати здійснювати свою діяльність відповідно до вимог ЄУТР, Політики ERCA та Політики СА .

    Про проведення аудиту повідомлено Європейський Головний Орган сертифікації (European Root Certification Authority).

    За результатами проведеного аудиту українська система цифрових тахографів отримала підтвердження спроможності продовжувати здійснювати свою діяльність відповідно до встановлених вимог, що надає доступ до європейської системи цифрових тахографів, змогу видавати нові картки для цифрових тахографів в Україні та забезпечити обіг виданих карток (понад 36 тис.), а також сприяє якісному функціонуванню міжнародних вантажних і пасажирських перевезень українськими перевізниками.

    

На головну сторінкуОновлено 13.07.2015

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69