Новини

ДП «ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ» УЗЯВ УЧАСТЬ У ТРАНСПОРТНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ 2016 «ІНТЕГРОВАНІ ТРАНСПОРТНІ КОРИДОРИ ЄВРОПА – АЗІЯ»    8-9 вересня 2016 року в Одесі під патронатом Міністерства інфраструктури України та за підтримки Європейської комісії відбулися Міжнародна транспортна конференція 2016 «Інтегровані транспортні коридори Європа – Азія» та Круглий стіл «Оновлена транспортна стратегія України – нове бачення інтегрованої національної транспортної мережі». Заходи зібрали понад 140 учасників майже з 20-ти країн світу. Серед них – представники ЄС, міжнародних організацій, міністерств транспорту, портових і залізничних компаній, інших урядових і неурядових організацій та установ держав-членів ЄС, Східного Партнерства, держав Кавказького й Азіатського регіонів. Також участь у форумі взяли представники державного підприємства «ДержавтотрансНДІпроект» – Алла Новікова, заступник директора з наукової роботи, та Інна Шум, завідувач відділу вантажних перевезень

    За час проведення заходів піднімалися гострі питання, що стосуються міжнародної політики з розвитку транспортних коридорів. На практичних сесіях жваво обговорювалися спільні ініціативи у сполученні Європа – Азія, розглядалися перспективні проекти щодо розвитку транспортних мереж та створення нових торгових шляхів разом з представниками країн-учасниць Шовкового шляху – України, Молдови, Польщі, Грузії, Азербайджану, Казахстану та Китаю.

    Міжнародна транспортна конференція 2016 стала ефективною платформою для плідної співпраці фахівців міжнародного рівня. Основний результат цьогорічного форуму – прийняття Спільної Декларації за підсумками досягнутих домовленостей щодо розбудови інтегрованих транспортних сполучень між Європою та Азією.

    Переглянути текст Декларації
(Фото okt-port.com)

Володимир Омелян,
Міністр інфраструктури України, на Міжнародній транспортній конференції 2016
На головну сторінкуОновлено 12.09.2016

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69