Новини

МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ

     2011-2020 роки Генеральна Асамблея ООН оголосила Десятиріччям з безпеки дорожнього руху. Усі країни Європи поставили перед собою амбітне завдання – знизити кількість жертв від аварій на автомобільних дорогах до нуля. Україна не виняток.

     Цьогоріч Тиждень безпеки дорожнього руху розпочався Міжнародним конгресом з безпеки на транспорті, який проходив протягом двох днів, 11-12 листопада, у Гранд холі готелю «Хрещатик».

     Серед учасників заходу представники від ДП «ДержавтотрансНДІпроект»: Анатолій Редзюк, директор; Андрій Горпинюк та Костянтин Жаров, заступники директора з наукової роботи; Роман Симоненко, Голова Робочої групи з автомобільного транспорту (SC.1), голова групи експертів ЄУТР КВТ ЄЕК ООН, заступник завідувача лабораторії дослідження використання палив та екології; Федір Брегіда, завідувач відділу дослідження та нормативно-правового забезпечення у сфері технічної експлуатації ТДЗ; Сергій Тарабан, завідувач відділу безпеки на транспорті, питань нормування стандартизації та метрології; Денис Попелиш, заступник завідувача відділу науково-технічних експертиз.

     Директор інституту, Анатолій Редзюк, виступив із доповіддю: «Аналіз, моніторинг та розслідування аварійності на транспорті. Масштабні ДТП на автомобільному транспорті як частина загальної ситуації з травматизмом і смертністю на дорогах України. Прийняття термінових заходів, необхідних для перелому ситуації. Аудит безпеки дорожнього руху». Його презентація містила багато цікавої статистики та порівняльної інформації щодо нинішньої ситуації на автошляхах України та Європи.

     Як висновок, Анатолій Редзюк висловив пропозиції для убезпечення дорожнього руху:

  1. Провести аналіз висновків і стан виконання рекомендацій проведених технічних розслідувань масштабних ДТП та забезпечити виконання заходів, визначених цими рекомендаціями.
  2. Провести аналіз стану виконання та забезпечити реалізацію:
    • Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року та плану заходів з реалізації Стратегії;
    • Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.
  3. Впровадити План заходів Уряду з виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у частині автомобільного транспорту.
  4. Запровадити систему фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі та забезпечення дотримання принципу невідворотності покарання.
  5. Запровадити вимоги щодо аудиту безпеки дорожнього руху.
     Презентація виступу за посиланням
На головну сторінкуОновлено 11.11.2019

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69