Новини


З 6-го травня в Україні почався Тиждень безпеки дорожнього руху, який водночас співпав із 5-им Глобальним тижнем безпеки дорожнього руху у світі.

     5-ий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху проходить під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху» #SpeakUptoSaveLIVES
   Метою національних заходів є привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількостісмертей і травм, адже в Україні одна з найбільших смертність на дорогах з-поміж усіх європейських країн.
     Загальний план заходів 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху в Україні із 06 по 12 травня 2019 року за посиланням – http://medtransvp.com.ua/zagalnij-plan-zaxodiv-etapu-5-go-globalnogo-tizhnya-bezpeki-dorozhnogo-ruxu-v-ukra%D1%97ni-06-12-travnya-2019-roku/.

     07.05.2019 відбувся Форум з безпеки на транспорті.
     Учасники підкреслили єдність України з міжнародним співтовариством у подоланні глобальної проблеми травматизму і смертності на дорогах. За минулий рік у світі внаслідок ДТП загинуло 1 млн 350 тисяч людей, кожні півтори хвилини у світі в ДТП гине людина. Невтішною, на жаль, є і українська статистика. За даними Департаменту патрульної поліції України, лише за січень-квітень 2019 року в Україні сталося 47 тис. 445 дорожньо-транспортних пригод, із них 6 307 – із постраждалими, 822 людини загинули, 7 804 отримали травми.
     Як і в попередні роки, основними причинами аварій та тяжкості їх наслідків є перевищення водіями безпечної швидкості, порушення правил маневрування, проїзду пішохідних переходів і перехресть, керування транспортним засобом у нетверезому стані, а також невикористання ременів безпеки та інших засобів безпеки (шоломів, дитячих утримуючих пристроїв).
     Учасники наголосили, що безпека на дорозі – це не лише відповідальність держави та контролюючих органів, але й кожного громадянина зокрема. Ідея 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху саме і полягає в лідерстві – ним може бути кожен, хто говорить про проблеми та втілює конкретні кроки для їх вирішення. У підтримку цієї ідеї учасники закликали долучатися до заходів Тижня безпеки дорожнього руху та дотримуватися відповідальної поведінки на дорозі.

    На Форумі з безпеки на транспорті були присутні і працівники ДП «ДержавтотрансНДІпроект»: Тарабан Сергій Миколайович – керівник відділу дослідження безпеки на транспорті, питань нормування, стандартизації та метрології, Шатран Андрій Олегович та Варюхно Сергій Геннадійович – інженери І кат. цього ж відділу
     З програмою та презентаціями доповідачів можна ознайомитися за посиланням http://medtransvp.com.ua/forum-z-bezpeki-na-transporti-07-travnya-2019-roku-programa-ta-prezentaci%D1%97-dopovidachiv/.
На головну сторінку11.05.2019

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69