Новини


XІX МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МІЖНАРОДНІ АВТОМОБІЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ - ПРОБЛЕМИ, ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ»     Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України вже дев’ятнадцятий раз поспіль виступила організатором професійної міжнародної конференції. Цьогоріч вона пройшла під назвою «Міжнародні автомобільні перевезення – проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку». Із 3 до 6 вересня Одеса приймала учасників та гостей конференції.
   Цей захід вже став знаковим для міжнародної спільноти автоперевізників. У його роботі взяли участь Президент Всесвітньої організації автомобільного транспорту (IRU) Кристіан Лабро, Генеральний Секретар IRU Умберто де Претто, керівництво постійного представництва МСАТ в Євразії, міжнародного Секретаріату Організації Чорноморського економічного співробітництва (ОЧЕС), Організації за демократію та економічний розвиток (GUAM), BSEC-URTA, керівники та представники Асоціацій міжнародних автоперевізників з Білорусі, Болгарії, Вірменії, Грузії, Киргизстану, Латвії, Литви, Македонії, Молдови, Польщі, Румунії, Туреччини, Туркменістану, Естонії.
     Серед учасників Конференції представники Міністерства інфраструктури України, Державної митної служби України, Державної прикордонної служби України, Федерації роботодавців транспорту (ФРТУ), Транспортної Академії України, Українського Транспортного Союзу, ДП «ДержавтотрансНДІпроект», транспортних операторів, світових виробників автомобільної техніки, наукових і комерційних організацій, пов’язаних з транспортно-логістичним комплексом автоперевезень.
     Від ДП «ДержавтотрансНДІпроект» у Конференції взяли участь Анатолій Редзюк, директор, та Роман Симоненко, Голова Робочої групи з автомобільного транспорту (SC.1), голова групи експертів ЄУТР КВТ ЄЕК ООН, заступник завідувача лабораторії дослідження використання палив та екології.
     Загалом захід був поділений за напрямами на чотири сесії: 1. Тенденції, розвитку євразійських транспортних зв’язків; 2. Реалізація транспортних ініціатив. Проблеми і перспективи; 3. Свобода пересування товарів. Основні бар'єри для міжнародного автомобільного транспорту; 4. Виклики на шляху сталого розвитку галузі.
     Саме під час четвертої сесії свою доповідь «Впровадження смарт-тахографів: основні виклики та вигоди для галузі» презентував Роман Симоненко. Він розповів про передумови створення, регламентацію та імплементацію законодавчої бази в Україні у цій сфері, нові переваги та зміни в системі смарт-тахографів – другому поколінні цифрових тахографів. Зокрема, смарт-тахографи мають функції визначення географічних координат КТЗ і можливість безпровідної передачі даних. Вся презентація виступу за посиланням.     Роман Симоненко під час виступу на XІX міжнародній конференції «Міжнародні автомобільні перевезення - проблеми, шляхи їх вирішення та перспективи розвитку»     Фрагмент з презентації Романа Симоненка
     Загалом учасники Конференції прослухали понад 20 виступів. Мали змогу познайомитися та подискутувати із закордонними колегами. Також відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу «Кращий міжнародний автоперевізник Євразії – 2019».
     Насамкінець організатори XІX Міжнародної конференції «Міжнародні автомобільні подякували усім гостям та учасникам і висловили сподівання, що час, проведений на Конференції, принесе позитивні результати.

Детальніше про Конференцію за посиланням

Презентації усіх доповідачів Конференції за посиланням


На головну сторінку09.09.2019

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69