Новини


ВПРОВАДЖЕННЯ СМАРТ-ТАХОГРАФІВ: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ     26 липня 2019 року в ДП «ДержавтотрансНДІпроект» відбувся науково-практичний семінар «Досвід та перспективи впровадження смарт-тахографів на автомобільному транспорті».
     Серед слухачів семінару були присутні: Руслан Кириченко, керівник експертної групи з технічного регулювання директорату з безпеки на транспорті Міністерства інфраструктури України, представники з Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, зокрема Костянтин Коваленко, заступник директора Департаменту транспортної політики – начальник відділу розробки та супроводження нормативних актів АсМАП України, Ольга Сабанська, начальник Відділу європейської інтеграції АсМАП України, Сергій Кокот, Директор ТОВ НКЦ АсМАП України та інші, представники Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), ТОВ «Транс-Логістик», ТОВ «МАН Трак енд Бас Юкрейн», ТОВ з ІІ «Вольво Україна», ТОВ «ІВЕКО УКРАЇНА», ТОВ з ІІ «Сканія Україна», ТОВ «Тавідо», ТОВ «Трак Центр ЛТД» та ДП «ДержавтотрансНДІпроект».
     Відкрив семінар перший заступник директора з наукової роботи ДП «ДержавтотрансНДІпроект», к.т.н., Володимир Агеєв. Він привітав усіх учасників заходу, окреслив передумови та перспективи впровадження смарт-тахографів в Україні, запросив до активної співпраці на семінарі.
     Далі слово взяв Роман Симоненко, голова групи експертів ЄУТР КВТ ЄЕК ООН, заступник завідувача лабораторії дослідження використання палив та екології ДП «ДержавтотрансНДІпроект», к.т.н. Він розповів про сучасний стан розроблення змін до ЄУТР групою експертів ЄУТР КВТ ЄЕК ООН (презентація).
Роман Симоненко під час доповіді

     Юрій Колінченко, провідний інженер лабораторії дослідження використання палив та екології ДП «ДержавтотрансНДІпроект» представив інформацію про зміни у законодавстві України, необхідні для впровадження смарт-тахографів (презентація).
     Iain Thomson – представник заводу-виробника тахографів Stoneridge Electronics зробив доповідь на тему «Досвід з впровадження смарт-тахографів в країнах ЄС».
Прилад для проведення ехотесту передавача DSRC

Нова номерна пломба з QR-кодом

     Володимир Горбатюк, директор ПП «СВІТАХО» – офіційного представника Stoneridge Electronics в Україні, продемонстрував учасникам семінару стенд-макет смарт-тахографа. Розповів про особливості його експлуатування (водій; підприємство; майстерня; контролер). Презентація представників Stoneridge Electronics
Володимир Горбатюк під час доповіді

Смарт-тахограф та комплектуючі елементи системи

Стенд-макет смарт-тахографа


     Завершив перелік виступів Володимир Трохимченко, науковий співробітник лабораторії дослідження використання палив та екології ДП «ДержавтотрансНДІпроект», аспірант НТУ. Він розповів про основні тенденції розвитку цифрової тахографії, анонсував методичні рекомендації «Інформаційно-довідковий посібник користувача картки для цифрових тахографів», які нині розробляє лабораторія дослідження використання палив та екології ДП «ДержавтотрансНДІпроект» (презентація).
     Після виступів доповідачів усі учасники семінару мали змогу поспілкуватися, обмінятися досвідом та думками з приводу впровадження смарт-тахографів, завести нові ділові контакти. На завершення, підтримано пропозицію Володимира Агеєва проводити такі семінари регулярно, щонайменше 1 раз на рік.


На головну сторінку07.08.2019

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69