Новини

Міжнародний транспортний форум –
визначення умов і процедур впровадження
Хартії Якості міжнародних автомобільних вантажних перевезень
    4-5 жовтня 2016р. у Києві відбулось засідання Робочої групи автомобільного транспорту Міжнародного транспортного форуму. Делегати Міністерств транспорту 42 європейських країн прийняли участь у засіданні цього високого представництва.
    З вітальним словом звернувся Міністр інфраструктури В.В.Омелян. На порядку денному стояло 16 питань. Найважливішими були перегляд принципу розподілу квот ЄКМТ, а також впровадження Хартії якості міжнародних автомобільних перевізників. Було зафіксовано, що 15 країн ЄС повністю впровадили Хартію якості, адже її зміст базується на регламентах та директивах Євросоюзу. До 1.01.2018 року всі європейські країни- члени МТФ мають впровадити Хартію якості на міжнародних автомобільних вантажних перевезеннях.
    Зі звітом про хід виконанням Україною своїх зобов’язань з Хартії якості виступив Перший заступник Міністра інфраструктури Кравцов Є.П. Він відзначив, що всі положення Хартії якості викладені у проекті закону України «Про приведення законодавства України у сфері автомобільного транспорту у відповідність з актами Європейського Союзу», зареєстрований у Верховній Раді України за №4683 від 17.05.2016 р. До кінця цього року Проект закону необхідно прийняти Верховній Раді України.
    Від Державного автотранспортного науково-дослідного та проектного інституту у засіданні взяли участь Перший заступник директора з наукової роботи Агеєв В.Б., заступник директора з наукової роботи Новікова А.М., заступник завідувача лабораторії ЄУТР Симоненко Р.В., завідувач відділу підвищення кваліфікації Кузьмич В.П., завідувач відділу вантажних перевезень Шум І.В.
    Було підписано Меморандум про наміри інтегрувати Хартію Якості в частині професійної компетентності водіїв в Україні між Міністерством інфраструктури України, Міжнародним транспортним форумом, Міжнародним союзом автомобільного транспорту та Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України.


    

Матеріал підготувала Валентина Кузьмич, завідувач ВПК


На головну сторінкуОновлено 06.10.2016

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69