Новини

ГОРИЗОНТ 2020: ЗАЛУЧЕННЯ УКРАЇНИ ДО НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ЄС    Минулої середи, 24 червня, Міністерство освіти і науки України спільно з Європейською Комісією провели робочий семінар «Горизонт 2020: подальші кроки, можливості та виклики». ДП «ДержавтотрансНДІпроект» також не залишилось осторонь. Алла Новікова, заступник директора з наукової роботи, Олексій Клименко, заступник завідувача відділу палив та екології та с.н.с. Олександр Закревський мали нагоду стати учасниками цього семінару.

    «Горизонт 2020» – це найбільша програма ЄС із досліджень та інновацій. Тривалістю 6 років (2014-2020 р.) і бюджетом близько 70 млрд євро. На початку 2015 року Україна також долучилася до цього масштабного проекту.
    Головна мета Програми – «втілити якомога більше наукових проривів, відкриттів і світових інновацій, перенести великі ідеї з лабораторій на ринки».

Структура та пріоритети програми «Горизонт 2020»


    Протягом семінару європейські гості презентували українським науковцям і підприємцям нові потужні можливості, що відкриваються перед Україною у зв’язку з набуттям асоційованого статусу у програмі «Горизонт 2020», а також програму ЄС із підтримки підприємництва COSME. Українські науковці матимуть право подаватися на всі програми мобільності та стипендії Марії Склодовської-Кюрі. Водночас, ця Програма відкриває можливості нової співпраці малого та середнього бізнесу із галузями науки, зокрема дає доступ до інноваційних грантів і можливість скористатися інструментом фінансування ризиків.

    Наприкінці семінару А.Новікова взяла участь у нараді з представниками ЄС та українських національних контактних пунктів програми «Горизонт 2020».

    PS: Варто зазначити, що на сьогодні Україна посідає 33-тє місце в рейтинзі ТОП-50 найінноваційніших країн світу.

    PPS: Презентації європейських доповідачів можна знайти на національному сайті програми «Горизонт 2020» за посиланням:

    

На головну сторінкуОновлено 03.07.2015

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69