Новини

ДП ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ – ЛІДЕР ГАЛУЗІ    Державне підприємство «Державний автотранспортний науково-дослідний і проектний інститут» за чотирма статистичними показниками фінансово-господарської діяльності посіло перше місце серед великих та середніх підприємств України за напрямком «Наукові дослідження та розробки» КВЕД 72 і отримало ЗОЛОТО рейтингу.


    Щорічно Союз Національних бізнес-рейтингів проводить загальнодержавне статистичне ранжування суб’єктів господарювання «ТОП-100», в якому ДП «ДержавтотрансНДІпроект» стабільно займає високі позиції рейтингів. Такі значні досягнення свідчать про ефективну стратегію управління та злагоджену роботу всієї команди науково-дослідного інституту. Вітаємо колектив підприємства та бажаємо плідної роботи задля розвитку автомобільного транспорту та підвищення авторитету України.

    Також вітаємо підприємства, які увійшли в першу десятку «ТОП-100»: «Дослідно-проектний центр кораблебудування», «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки», «Український державний науково-дослідний вуглехімічний інститут», «Український інститут по проектуванню металургійних заводів», «Міжнародний центр електронно-променевих технологій ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАНУ», «Харківське агрегатне конструкторське бюро», «Центральну лабораторію з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції», «Харківське конструкторське бюро по машинобудуванню ім. О.О. Морозова».

На головну сторінкуОновлено 03.06.2016

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69