Новини

ПРОТОКОЛ ПРО СТАЛИЙ ТРАНСПОРТ У МЕЖАХ КАРПАТСЬКОЇ КОНВЕНЦІЇ    26 червня Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський підписав Протокол про сталий транспорт до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат.

    Підписання документу активізує співпрацю країн-учасниць Карпатської конвенції для розвитку вантажного і пасажирського транспорту та інфраструктури в Карпатах, а також завершило процедуру схвалення протоколу з боку України.

    Окрім Міністра інфраструктури Андрія Пивоварського у церемонії взяли участь радник політичного відділу Посольства Республіки Польща в Україні Маріос Краєвський, економічний радник Посольства Румунії в Україні Мірон Адріан, представники Міністерства закордонних справ України.
    Згідно з документом кожна зі сторін-підписантів бере на себе зобов’язання адаптувати мережі транспортної інфраструктури до особливих потреб гірського середовища. А саме: оптимізувати залізничний транспорт, зокрема для транскордонних перевезень вантажів та пасажирських потоків, покращувати мультимодальні сполучення від/до аеропортів у Карпатах з акцентом на громадський транспорт. Також окрема увага приділяється розвитку немоторизованих видів транспорту. Протокол передбачає розбудову відповідної транспортної інфраструктури, такої як тротуари, пішохідні стежки, зелені шляхи та велосипедні маршрути.

    Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський зазначив: «Підписання цього протоколу – важливий крок до інтеграції у європейський транспортний простір та поштовх до активізації транскордонного співробітництва як на рівні держав, так і на рівні органів місцевого самоврядування».


    

За матеріалами www.mtu.gov.uaНа головну сторінкуОновлено 26.06.2015

Як придбати?


ПЕРЕДПЛАТА

Журнал
Усі видання ДП "ДЕРЖ- АВТОТРАНСНДІПРОЕКТ" можна придбати за
адресою:
пр.Перемоги 57
кім. 606
тел. 201-08-09
НВЖ
"Автошляховик України"
кім. 902
тел. 201-08-69