Міжнародна діяльність ...

Міжнародна діяльність в галузі безпеки автомобілів.


    З метою здійснення заходів щодо виконання Постанови КМУ від 14.02. 2001р. № 143 наказом Мінтрансзв'язку України від 19.03.2001р. №153 ДП "ДержавтотрансНДІпроект" призначений Робочим органом Мінтрансзвязку України, як Компетентного органу щодо забезпечення виконання Женевської Угоди 1958 р., здійснення контролю за технічним регулюванням у сфері допуску до експлуатації, використання та ввезення колісних транспортних засобів.
    Основними завданнями Робочого органу є - організаційне і технічне забезпечення виконання Женевської Угоди 1958 р., участь у реалізації державної політики у сфері підтвердження відповідності ДТЗ, складових частин, систем та вузлів в Україні, здійснення робіт щодо виконання контролю за технічним регулюванням у сфері допуску до експлуатації, використання та ввезення колісних транспортних засобів, участь у сесіях Всесвітнього Форуму WP.29 Комітету Внутрішнього Транспорту ЄЕК ООН, узагальнення практики та розробллення пропозицій щодо прийняття та застосування Правил ЄЕК ООН в Україні.
    Робочий орган очолює директор ДП "ДержавтотрансНДІпроект" - Керівник Робочого органу Мінтрансзв'язку України.

    1.Приєднання України до Женевської Угоди 1958 р.
    2.Порядок прийняття та запровадження в Україні Правил ЄЕК ООН.
    3.Створення і організація роботи Всесвітнього форуму з гармонізації правил у галузі транспортних засобів. Коло відання та правила процедур (WP.29).
    4.Процес розробки правил WP.29
    5.Країни - учасники Женевської Угоди стосовно прийняття єдиних технічних приписів для колісних транспортних засобів, предметів обладнання та частин для колісних транспортних засобів, та стосовно умов взаємного визнання схвалень, що надаються за цими приписами
    6.Перелік Правил ЄЕК ООН та термінів запровадження їх в Україні
    7.Перелік Правил ЄЕК ООН (назва)