Послуги

Дорогі колеги, вітаю вас із Днем науки України!


     Вже майже століття наша держава може пишатися однією з найпотужніших наукових шкіл Східної Європи. Національна академія наук України була створена ще за правління гетьмана Петра Скоропадського 27 листопада 1918 року. Та власне свято наші науковці отримали з 2007-го. За Наказом Президента України кожну третю суботу травня країна вітає науковців із професійним святом.
     Ефективний розвиток держави без участі й розвитку наукової сфери неможливий. Працівники ДП «ДержавтотрансНДІпроект», науковці-автомобілісти щодня докладають значних зусиль задля якісного функціонування автотранспортної галузі України. Ми робимо вагомий внесок у вирішення багатьох важливих питань. Це і розвиток законодавчої бази галузі та організації ринку перевезень, і питання енергозбереження та впровадження альтернативних видів палива, і вдосконалення конструкції транспортних засобів та їхньої безпеки.
     У наше професійне свято дозвольте висловити подяку всім науковцям-автомобілістам за благородну та нелегку працю, що допомагає у розбудові та зміцненні нашої держави.
     Бажаю всім натхнення, втілення нових ідей, мудрих рішень і сміливих дій!
Анатолій Редзюк,
Директор ДП "ДержавтотрансНДІпроект",
Віце-президент Транспортної академії України