Відділ перевезення небезпечних вантажів.

Відділ перевезення небезпечних вантажів


Про відділ


     Відділ перевезень небезпечних вантажів (скорочена назва – ВПНВ) як структурний підрозділ створений наказом директора ДП "ДержавтотрансНДІпроект" від 30.05.2018 № 31. ВПНВ є структурним підрозділом ДП "ДержавтотрансНДІпроект", головним у галузі наукових досліджень і розробок з питань перевезень небезпечних вантажів Україні. Діяльність відділу спрямована на забезпечення виконання політики у сфері перевезень небезпечних вантажів.
     Основними завданнями відділу є проведення наукових дослілжень, які спрямовані на удосконалення організації перевезень небезпечних вантажів в Україні та міжнародному сполучення, а також виконання розробок та підготовки для затвердження і запровадження правових і нормативних документів з цих питань, що охоплюють такі основні напрями:

  • координація, взаємодія та удосконалення роботи різних видів транспорту;
  • адоптація законодавства України до законодавства ЄС, міжнародних конвенцій та багатосторонніх угод в галузі перевезень небезпечних вантажів.

     Відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 06.08.2018 № 359 Державне підприємство "ДержавтотрансНДІпроект" призначено органом, уповноваженим проводити перевірку знань працівників суб'єктів перевезення небезпечних вантажів усіх форм власності за кваліфікаційними рівнями "керівник", "фахівець" та "робітник", які здійснюють усі види робіт з небезпечними вантажами 1-6, 8-9-го класів на залізничному та морському транспорті.
     Уповноважений орган з перевірки знань ДП «ДержавтотрансНДІпроект», функції якого покладено на ВПНВ, має усі необхідні умови щодо проведення якісної перевірки знань: сучасну навчальну аудиторію, повний набір нормативно-технічної документації, достатню кількість тестових питань, які постійно актуалізуються, програму для формування екзаменаційних білетів. Іспити приймають штатні працівники підприємства, які отримали необхідні сертифікати «Викладач курсу з перевезень небезпечних вантажів».
     За підсумками позитивних результатів перевірки знань видається сертифікат Міністерства інфраструктури України встановленого зразка терміном дії на 5 років.
     Для зручності Замовників, перевірка знань може проводитись на території ДП «ДержавтотрансНДІпроект», або із виїздом на територію замовника.
     Фахівці ВПНВ беруть участь в підготовці та виданні посібників, методичних рекомендацій та наукових статей


На головну сторінкуОновлено 30.05.2019

КОНТАКТИ
Завідувач відділу
перевезень небезпечних вантажів


Данилова
Тетяна Григорівна


Телефони:
+38(044) 455-69-39
+38(098) 936-72-42

Тел./Факс:
+38 (044) 201-08-34

e-mail:
tdanilova@insat.org.ua

Адреса:
проспект Перемоги, 57, каб. 907а, 909, м. Київ, 03113

Ми працюємо:
понеділок - четвер
з 8:30 до 17:15
пятниця
з 8:30 до 16.00